استخدام دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور (تمدید مهلت ثبت نام)

استخدام دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور (تمدید مهلت ثبت نام)

متن آگهی:

خبر ۲۰ مرداد ماه ۹۹ – اطلاعیه شماره ۳ :  درخصوص تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال ۱۳۹۹

با سپاس به درگاه ایزد منان و آرزوی توفیق برای تمامی پویندگان عرصه ی علم و آگاهی؛ با توجه به شرایط حاضر در کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا جهت مساعدت با داوطلبان آزمون استخدامی قراردادی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی کشور به اطلاع میرساند : با توجه به درخواست مکرر داوطلبان، مهلت جدیدی جهت ثبت نام، تصحیح یا ویرایش اطلاعات و مدارک از تاریخ ۲۵/۰۵/۱۳۹۹ لغایت ۲۷/۰۵/۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است داوطلبان گرامی دفترچه راهنما را به دقت مطالعه کرده و بعد اقدام به ثبتنام کنند. از مراجعه حضوری و تلفنی خودداری نمایید. در صورت داشتن مشکل در فرآیند ثبت نام از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید.


خبر ۱۵ مرداد ۹۹: ثبت نام در آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور مجددا فعال شد

لینک ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی بعد از رفع اختلال مجددا فعال گردید


خبر ۱۴ مرداد ۹۹: اطلاعیه تاخیر در ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور

؛ به دلیل اختلال در درگاه پرداخت، زمان ثبت نام آزمون استخدامی قراردادکار معین دانشگاه های علوم پزشکی متعاقبا اعلام خواهد شد.


خبر ۱۳ مرداد ماه ۹۹ – با سپاس به درگاه ایزد منان و آرزوی توفیق برای تمامی پویندگان عرصه ی علم و آگاهی، به این وسیله به اطلاع داوطلبان میرساند که دانشگاهها/دانشکدهها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، افراد واجد شرایط را به استناد ماده ۳۳ آئین نامه اداری، استخدامی کارکنان غیرهیات علمی ودستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هیات امنا سال ۱۳۹۷ از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی وتخصصی (و حسب موردمصاحبه استخدامی) به صورت قراردادی با شرایط و ضوابط ذیل جذب نمایند.
توصیه میشود با توجه به روند کلی ثبت نام و اعلام نتیجهی آزمون به صورت اینترنتی، داوطلبان محترم جهت دریافت
کلیهی اطلاعات فقط به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی ir.sanjeshp.www مراجعه کنند. از این به
بعد در تمام متن این راهنما، منظور از «سایت»، نشانی اینترنتی اعلام شده است.

مهلت ثبت نام : ۱۳ الی ۱۹ مرداد ماه ۹۹

جهت مشاهده فایل استخدامی اینجا کلیک کنید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی علوم پزشکی ایران


خبر ۱۱ مرداد ۹۹: شروع ثبت نام آزمون استخدام قرارداد کار معین دانشگاه های علوم پزشکی از فردا ۱۲ مرداد

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: فردا (یکشنبه)، ثبت نام آزمون استخدامی نیروهای قرارداد کار معین دانشگاه های علوم پزشکی کشور از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی آغاز می شود.
به گزارش ایسنا، سیدکامل تقوی‌نژاد افزود: با توجه به شرایط کشور از نظر شیوع ویروس کرونا، فعلا روز جمعه ۱۴ شهریور ماه برای برگزاری آزمون به صورت متمرکز در کشور در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ نفر در این آزمون جذب و به کارگیری می شوند، یادآور شد: رشته های مورد نیاز شامل پزشک متخصص و عمومی، گروه پرستاری، فوریت های پزشکی، ماما، مشاغل بهداشتی، مشاغل درمانی و همچنین رشته شغل های اداری، مالی، آموزشی و فرهنگی هستند.
بنابر اعلام وبدا، وی یادآور شد: مراحل تخصیص مجوز استخدامی پیمانی به تعداد ۳ هزار نفر، از افراد دارای حدنصاب آزمون ۳۰ آبان ۹۸ نیز در حال انجام است و به زودی اسامی پذیرفته شدگان اعلام می شود.