استخدام بانک رفاه کارگران سال ۹۹ (اصلاحیه آگهی)

استخدام بانک رفاه کارگران سال ۹۹ (اصلاحیه آگهی)

متن آگهی:

خبر ۲۰ مرداد ۹۹: اصلاحیه آگهی آزمون استخدام بانک رفاه کارگران در سال ۹۹

به اطلاع می رساند، دارندگان کارت معافیت پزشکی مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون بوده و بدیهی است ادامه فرآیند استخدام منوط به احراز سلامت جسمانی و روانی مطابق با دستورالعمل پزشکی موجود و تأیید پزشک معتمد بانک خواهد بود.
همچنین با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم آمادگی مدارک تحصیلی، تاریخ فراغت از تحصیل متقاضیان استخدامی تا مورخ ۳۰ مهر ماه ۹۹ تمدید گردید.


خبر ۱۱ مرداد ماه ۹۹ – بانک رفاه کارگران با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز بانک از میان افراد واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی جهت شغل بانکدار (تحویلدار شعبه) و کارشناسی ارشد جهت بکارگیری در مشاغل تخصصی، در استان تهران و سایر استانها، از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و رفتاری، پس از تایید صلاحیتهای عمومی (گزینش)، احراز توانایی ها و سلامت کامل جسمانی، به صورت «قراردادی» دعوت به همکاری نماید.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در آزمون از تاریخ ۹۹/۵/۱۲ لغایت ۹۹/۵/۲۲ به پایگاه اینترنتی بانک رفاه کارگران به نشانی https://www.refah-bank.ir مراجعه نمایند.